Saturday, November 19, 2022

Koncert w Venice Beach polskiej grupy Rebel Babel i in. 27 listopada 2022 r. g. 14:30 do 15:30

Klub Kultury im. Heleny Modrzejewskiej ma przyjemność zaprosić wszystkich członków i przyjaciół na wycieczkę do Venice Beach na plenerowy koncert Rebel Babel Ensemble z Polski wraz z międzynarodowym gronem muzyków. Koncert zatytułowany The Brasswood California/Beats 4 Peace odbędzie się w Venice Beach w Kalifornii w niedzielę 27 listopada 2022 r. o godzinie 14:30-15:30 w skateparku Venice Beach Skate Park. Adres:1500 Ocean Front Walk, Los Angeles, CA 90291-3606.

Jak piszą organizatorzy: „To niesamowite wydarzenie ma na celu promocję, rozszerzenie i kultywowanie współpracy muzyków z Polski, USA, Ukrainy i innych krajów w dziedzinach artystycznych i edukacyjnych. Będzie to kalifornijska miniedycja European Brasswood Fest, który organizowany jest w magicznych lasach Sopotu przez Rebel Babel Ensemble i jego dyrektora artystycznego Łukasza L.U.C. Rostkowskiego - kompozytora, rapera, producenta muzycznego."

„Dołącz do nas, gdy artyści z Polski, USA, Kanady, Ukrainy i innych krajów spotykają się, by zagrać najważniejsze pieśni pokoju w jazzowo-hip-hopowych aranżacjach. Koncert uświetnią interpretacje utworów muzycznych Johna Coltrane'a i Billa Evansa, polskich kompozytorow jak Krzysztof Komeda, Łukasz Rostkowski i jazzowe wersje hip-hopowych utworów Beyonce, The Black Eyed Peas i Queen Latifa - U.N.I.T.Y."

"Wydarzenie odbędzie się w dwóch różnych lokalizacjach – począwszy od skateparku Venice Beach w Venice w Kalifornii, orkiestra dęta wystąpi w parku Venice Beach Skate Park, w zwiazku z wydarzeniem Skate Against Hate, które obejmie specjalny występ kalifornijskiego skatera Brandona DesJarlaisa. Potem muzycy pomaszeruja do Hotelu Erwin do Rooftop Lounge, gdzie koncert bedzie do godz. 17.

Wydarzenie Brasswood California/Beats 4 Peace wspierają: Centrum Kultury Ukraińskiej w Los Angeles, Konsulat Polski w Los Angeles, Hip Hop Works Inc., Brandon DesJarlais (Beyond the Board), Matt Ring.


ARTYŚCI:

  • L.U.C.
  • Orkiestra Dęta Sunset Boulevard
  • Vesta (Valeriya Simulik, finalistka ukraińskiego Mam Talent)
  • DJ Potira

CO, GDZIE, KIEDY:

14.30-15.30 pm - Venice Beach Skate Park, 1500 Ocean Front Walk, Los Angeles, CA 90291-3606

15.30-17.00 pm - High Rooftop Lounge Hotel Erwin, 1697 Pacific Avenue, Venice, Los Angeles, CA 90291-3613

Dofinansowany w ramach Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022, w ramach grantu programowego Instytutu Adama Mickiewicza „Kulturowe Mosty/ Culture Bridges”. No comments:

Post a Comment