Wednesday, November 17, 2021

Swiateczne Przyjecie i Polskie Koledy Klubu im. Modrzejewskiej w Anaheim Hills,12.12.21

 


Szanowni Państwo,                                                                          

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i czas wrócić do ciepłego komfortu kolęd, choinek, prezentów, blasku lampek i… Kolędowania Klubu im. Heleny Modrzejewskiej, które odbędzie się w niedzielę 12 grudnia 2021 r. o godzinie 16:30 w eleganckiej i pięknie udekorowanej rezydencji w Anaheim Hills.

Po wspólnym „opłatku” i świątecznej kolacji kolędy zaprezentują Olivia Kierdal i Henryk Chrostek. Następnie poprowadzą gości we wspólnym śpiewaniu naszych ulubionych polskich kolęd. Śpiewniki bedą na miejscu.

Olivia Kierdal urodziła się i wychowała w Sydney w Australii, a w 2019 roku przeprowadziła się do Los Angeles. Ukończyła licencjat z muzyki współczesnej i jest klasycznie wykształconą pianistką, wokalistką i autorką tekstów, która ma ponad 100 000 słuchaczy miesięcznie na Spotify. Jej piękny głos można czasem usłyszeć w polskim kościele. 

Henryk Chrostek przeniósł się do USA pod koniec lat 80-tych. Pracuje dla University of Southern California jako Dyrektor Administracji Badań, Ostrow School of Dentistry. Prywatnie jako muzyk gra na gitarze, pisze, nagrywa i występuje na żywo w całym kraju. W 2014 roku z Ewą Angeli nagrał album z polskimi kolędami w języku angielskim, który jest dostępny na Amazon, iTunes, CDBaby.com i innych sklepach muzycznych na całym świecie. 

Nasze Świąteczne Przyjęcie uświetni kolacja z domowych dań i deserów przygotowanych przez członków Klubu. Proponujemy dania: kapusta z grzybami, bigos, śledź, łosoś, gołąbki, ryba po grecku, szynka pieczona, kulebiak, sałatki, pieczywo/pumpernikiel, a także desery: makowiec, pierniczki, szarlotka, sernik, keks, piernik, i kruche ciasteczka. RSVP i zapis na wybrane potrawy do Beata.J.Czajkowska@gmail.com do 6 grudnia 2021 r. Nie zapomnijcie o swoich ulubionych napojach i świątecznym nastroju!

 

Wesołych Świąt  i Szczęśliwego Nowego Roku!

Dr Maja Trochimczyk, Prezes1 comment:

  1. Wspaniały obiad a Oliwia i Henryk uświetnili muzyka i śpiewem świąteczne spotkanie Klubu

    ReplyDelete