Friday, April 2, 2021

Zyczenia Radosnych Swiat Wielkanocnych 2021 r. Nowiny Klubu.


Szanowni Państwo,

Składamy Wszystkim najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia, pomyślności, dobrej myśli, dobrego humoru, i samych radości z okazji świąt Wielkiej Nocy 2021 r. Święta to okazja spotkań rodzinnych i towarzyskich, dzielenia się smakołykami i dobrymi wiadomościami. Oby ich było jak najwięcej!  

Spóźnione życzenia składamy też tym z Państwa, którzy obchodzili święto Paschy w ubiegłym tygodniu, oraz tym, którzy obchodzą inne wiosenne święta. . . Nie wszyscy Polacy celebrują Wielkanoc.Jednocześnie zawiadamiamy, że wybory klubowe zostały przełożone na następny rok decyzją Rady Prezesów, czyli Komisji Wyborczej Klubu, jak pisze Edward Piłatowicz, przewodniczacy Rady w załączonym liście.  Rada poprosiła obecny zarząd o kontynuację pracy przez kolejny rok.

Przyjęliśmy to wyzwanie; praca jest obecnie bardzo trudna, gdy programy przedstawiamy w formacie Zoom.  Dużo lepiej jest spotkać się osobiście, niż oglądać ekran komputera.  Inna energia. Trudno, takie czasy nastały, ale trzeba nadal budować przyszłość klubu.


Dr Elżbieta Trybuś zgodziła się zastąpić w roli Wiceprezesa Dr Witolda Sokołowskiego, który zmarł tragicznie w listopadzie 2019 roku. Aby uczcić jego pamięć, przez cały rok zostawiliśmy wakat roli Wiceprezesa. Teraz czas na obchody 50-lecia klubu. Dziękujemy Eli za zgodę na dalszą pracę w zarządzie; poprzednio była naszym Sekretarzem.

Uroczyste obchody 50-lecia planujemy na sobotę, 9 października 2021 roku i liczymy na pomoc organizacyjną i informacyjną.  Prosze sobie zapisać tę datę!

Pracę będziemy kontynuować w następującym składzie: Dr Maja Trochimczyk, Prezes ; Dr Elżbieta Trybuś, Wiceprezes; Maria Kubal, Skarbnik; Barbara Nowicka, Sekretarz; Ewa Barsam, Dyrektor ds. Społecznych; Chris Justin, Dyrektor Techniczny; oraz Dyrektorzy: Beata Czajkowska, Elżbieta Przybyła, Anna Sadowska, i Syl Vès.

Wesołego Alleluja!

Maja Trochimczyk, Prezes Klubu

W imieniu Zarzadu
No comments:

Post a Comment